Pavlov update 28
Pavlov update 28 | Źródło: https://store.steampowered.com/

Aktualizacja Pavlov dodaje tryb gry “Push”, nową broń, mapę i nie tylko

Nowa duża aktualizacja gry Pavlov zawiera dodatkowy tryb gry wraz z nową bronią, pojazdami oraz mapą “Bunker”.

Nowy tryb gry, “Push”, działa obecnie na serwerach community. Aby go znaleźć można użyć filtra przeglądarki serwerów i wyszukać konkretnie gry “Push”. Oto opis nowego trybu z informacji o aktualizacji: 

Push to tryb gry oparty na klasach i stopniowo zmieniających się celach. Miejsca odradzania się będą koncentrować się na następujących celach, gdy drużyna atakująca zdobędzie zestaw punktów przechwytywania. TNT zostanie podłożony i umieszczony w punkcie przejęcia, aby uruchomić odliczanie lontu, który drużyna broniąca będzie musiała rozbroić w wyznaczonym czasie. Drużyna atakująca będzie miała ograniczoną liczbę wzmocnień i musi wykonać cele przed upływem rundy lub wyczerpaniem biletów.

Push został dodany do sześciu oficjalnych map – Stalingrad, Santorini, Most, Container Yard, Syberia i do nowej mapy w tym patchu, Bunkier. 

Bunkier to nowa oficjalna mapa Search and Destroy, której akcja rozgrywa się w opuszczonym sowieckim silosie rakietowym, charakteryzującym się “dość dużym układem z kilkoma zawiłymi ścieżkami, pozwalającymi na opracowanie ekscytujących strategii”.

Jeśli chodzi o inną nową zawartość, jest tu trochę broni i pojazdów. Przywrócono karabin myśliwski, widoczny na zdjęciu powyżej. Jest ona przydatna dla strzelców dalekiego zasięgu i jest pozbawiona odłączanego magazynka, przez co wymaga ładowania jednego naboju na raz. 

Pavlov VR - Hunting Rifle
Pavlov VR - Hunting Rifle | Źródło: https://store.steampowered.com/

Jeśli chodzi o pojazdy, “najbardziej groźny i budzący postrach czołg II wojny światowej”, Tiger Tank, na zdjęciu poniżej, jest już dostępny, wraz z nowymi pojazdami 4×4 Kubelwagen i Willys MB. 

Pavlov VR - Tiger Tank | Źródło: https://store.steampowered.com/

Zaktualizowano również tablicę wyników, która może obsługiwać do 32 graczy jednocześnie. 

Jeśli chodzi o zawartość gry w 2022 roku, deweloper twierdzi, że cykl aktualizacji może spowolnić w przyszłym roku. Zespół zajmie się nową wersją Unreal Engine. Ta zmiana spowoduje również, że wszystkie obecne mapy Steam Workshop będą niekompatybilne, ale zespół twierdzi, że aktualizacja jest „absolutnie niezbędna”, aby poprawić wydajność i zaktualizować niektóre systemy gry. Na szczęście aktualizacja map będzie „tak prosta, jak przeciągnij i upuść”.

Poza ulepszeniem silnika, twórcy planują również zaimplementować system frakcji dla Search and Destroy, w ten sposób ograniczając drużyny atakujące i broniące się do różnych rodzajów broni.

Aktualizacja Pavlov 28 jest już dostępna na PC VR przez Steam.

Pełny patch notes możecie przeczytać tutaj.

PODZIEL SIĘ
Facebook
WhatsApp
Reddit
Twitter
Powiązane artykuły
Wszystkie artykuły zostały załadowane
Nie ma więcej artykułów do załadowania
Aktualności