I Expect You To Die 2
I Expect You To Die 2 | Źródło: https://iexpectyoutodie.schellgames.com/sequel

Druga część świetnej gry “I Expect You To Die”

I Expect You To Die 2 wchodzi 24 sierpnia dla wszystkich głównych zestawów VR i zapowiada się być grą, którą musisz kupić. 

Na Steam można pobrać wersję demo i zagrać w jedną misję. 

Gra kosztuje około 90zł na SteamVR , Oculus Quest Store i PlayStation VR ze 10% zniżką na PSVR i Quest, jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży. Schell Games wypuścił nowy zwiastun rzeczywistości mieszanej z ogłoszeniem daty premiery.

Twórcy gry mają niezwykły talent do łamigłówek, które mogą być zarówno frustrujące, jak i satysfakcjonujące oraz wymagające kreatywnego myślenia o swoim otoczeniu. Na przemian obdarowując nas okresami długiej kontemplacji i nagłej paniki. Ponownie wcielamy się w szpiega, który zgodnie z misją musi wykonać szereg działań, aby jego zadanie zostało wykonane. Praktycznie wszystkie przedmioty wokół nas są interaktywne i to my sami musimy wymyślić jak je wykorzystać. Zły ciąg wykonywanych czynności doprowadzi do naszej śmierci. Jeżeli natomiast wykonamy wszystko poprawnie to misja zakończy się sukcesem. Najpierw musimy się trochę nagłowić. 

To niesamowite, jak VR może testować cierpliwość w nieoczekiwany sposób. Jeśli zginiesz w tej grze, cofniesz się do początku układanki. Jeśli zajęło ci to 20 minut i 10 prób przebrnięcia przez sekcję, gdy już znasz ścieżkę, właściwe kroki doprowadzą cię z powrotem w zaledwie kilka sekund.

Tego można się spodziewać po I Expect You To Die 2: The Spy And The Liar. Nie możemy się doczekać, aby dokończyć resztę historii. Będziemy mieli dla Was pełną recenzję, gdy gra zostanie wypuszczona 24 sierpnia!

PODZIEL SIĘ
Facebook
WhatsApp
Reddit
Twitter
Powiązane artykuły
Wszystkie artykuły zostały załadowane
Nie ma więcej artykułów do załadowania
Aktualności