SimplePlanes VR
SimplePlanes VR | Źródło: https://store.steampowered.com/app/1692700/SimplePlanes_VR/

SimplePlanes VR pojawi się w Oculus Quest i PC VR w grudniu

Seria SimplePlanes firmy Jundroo pojawi się w zestawach Meta Quest i PC VR w przyszłym miesiącu, z kilkoma zmianami w formule.

SimplePlanes VR zostanie wydany 17 grudnia na SteamVR za 9,99 $. Zakładamy, że jest to wydanie App Lab w Quest.
Możecie obejrzeć zwiastun poniżej: 

SimplePlanes to symulator lotu z silną społecznością, w dużej mierze dzięki trybowi budowania, który pozwala tworzyć własne maszyny latające, łącząc ze sobą części innych samolotów. Następnie możemy pilotować swoje dzieło na różnych mapach, a nawet udostępniać je innym, aby mogli je bezpłatnie pobrać. Symulator po raz pierwszy został wydany w 2015 r. i wciąż jest aktualizowany. 

SimplePlanes VR nie zawiera opcji budowania. Możemy jednak pobierać kreacje z oryginalnej gry i używać ich w rzeczywistości wirtualnej, nawet jeśli nie zostały w pełni przetestowane pod kątem użycia z zestawami VR.

Gra nie ogranicza się do samych samolotów, możemy także korzystać z samochodów i łodzi, wystartować z pokładu lotniskowca, a nawet ustawić scenariusze walki z wrogami.

Prawdą jest, że ta ​​​​gra nie jest najbardziej efektownym wizualnie doświadczeniem. Jednak skupienie się na spersonalizowanych i wciągających elementach, którymi możemy sterować sprawi, że fani symulatorów lotów VR odpoczną trochę od Microsoft Flight Simulator.

PODZIEL SIĘ
Facebook
WhatsApp
Reddit
Twitter
Powiązane artykuły
Wszystkie artykuły zostały załadowane
Nie ma więcej artykułów do załadowania
Aktualności